Postacie z tektury i nie tylko

Postać, ludzik lub humanstand to klasyczny stojak/stand wolnostojący w formie postaci wyciętej po obrysie, w dowolnym kształcie, w wersji jednostronnej lub dwustronnej, zwykle w skali 1:1 i ze składaną podporą (opcja). Postacie wykonujemy od jednej sztuki, z jednego kawałka tektury nadrukowanej i pokrytej laminatem, w zależności od potrzeb. Z reguły postać mieści się w formacie 190x90 cm, ale możemy też robić mniejsze lub większe. Nasze postacie robimy na indywidualne zamówienie, głównie z powierzonych plików lub korzystamy z banków zdjęć. Tektura to nie koniec naszych mozliwości, postać możemy wykonać z surowców odpornych na warunki zewnętrzne np stadur, dibond i jego odmiany, tekpol

Każdą postać możemy wyposażyć w kieszeń na ulotki (np. z przezroczystego tworzywa typu pleksi) w pełnym zadruku i dowolnym formacie.

Postacie z tektury i nie tylko
dowolny kształt i rozmiar proste w rozkładaniu szerokie spektrum zastosowań Jak przygotować pliksurowce/specyfikacja

Cennik podstawowy dla specyfikacji: wielkość 190x90cm, nadruk solwentowy na folii samoprzylepnej, plansza to tektura pięciowarstwowa (5mm), a podpora/noga to fala B (3mm).  Pakowanie i transport dodatkowe to 40 zł netto ( 49,2 zł brutto). 

Nakład 1-3

Nakład 4-9

Powyżej 9 sztuk

Wersja eko (bez laminatu zabezpieczającego druk)

150 zł netto (184,5 zł brutto)

120 zł netto  (147,6 zł brutto)

indywidualnie

Wersja normalna (z laminatem zabezpieczającym)

180 zł netto (221,4 zł brutto)

150 zł netto (184,5 zł brutto)

indywidualnie

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X