rollupy

Mają wiele imion - zwijające bannery, podnoszone standy, banerowe stojaki, rolkowe banery, pop-upowe banery, niektórzy ludzie po prostu nazywają je banerowymi stojakami. My nazywamy je po prostu rollupami.

Nasze rollupy zapewniają imponujący efekt niezależnie od tego, czy jesteś na wystawie, targach czy we własnej siedzibie. Korzystamy z naszych profesjonalnych maszyn drukarskich, aby wydrukować Twój projekt na solidnym materiale 330g, z blokadą (grafika nie przebiją na drugą stronę), idealnym do zwijania banerów.

Oferujemy szeroki wybór stojaków od tanich banerów typu roll up do pełnych wysklepionych stoisk wystawienniczych, drukowanie banerów na zewnątrz, szerokie banery do przeciągania i pełną obsługę banerów reklamowych - wszystko drukowane przez nas tutaj we Wrocławiu.

Nasze łatwe w użyciu przenośne stojaki do prezentacji zawierają wydrukowaną grafikę i wszystkie wyposażone są w wyściełaną torbę transportową. Chowany system działa za pomocą teleskopowego drążka - wystarczy go podnieść i wsunąć drążek w odpowiednie miejsce. Nie może być łatwiejsze!

Należy pamiętać, że wszystkie nasze stojaki Roll Up Banner są przeznaczone wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.


Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X