Pracujemy na wielu maszynach. Technologię dobieramy w zależności od przeznaczenia produktu oraz życzeń klienta. Każda z maszyn pozwala uzyskać fotograficzną jakość na wszelkiego rodzaju podłożach a brak szkodliwej chemii sprawia, iż materiały te można wieszać wewnątrz pomieszczeń

Sublimacja bezpośrednia jest to druk, który zapewnia żywe kolory ale przede wszystkim trwałość wydruku. W przeciwieństwie do solwentu czy UV nie ma ryzyka uszkodzenia wydruku, nawet jeśli zadziałamy mechanicznie. Kolor wnika trwale w tkaninę i przetarcie czy załamanie nie wchodzi w grę. Wydruki można również prać w 40 stopniach.

Sublimacją można zadrukować z dużym nasyceniem tkaniny flagowe, wydruk jest praktycznie taki sam z dwóch stron. Oprócz tego tkaniny do podświetleń, oraz inne typowe materiały poliestrowe, w tym zasłony i tkaniny obiciowe, tapicerskie.

Druk solwentowy to najpopulariejszy rodzaj druku wielkoformatowego. Wydruk ze skalibrowanej maszyny gwarantuje doskonałą jakość wydruku i żywe, głębokie kolory. Jednostronny druk solwentowy CMYK w technologii przeplotu falą zapewnia brak paskowania nawet przy dużych aplach ciemnego koloru. Do druku używamy markowych tuszy z certyfikatem SunChemical Green Guard Gold. Folie drukujemy do maksymalnej szerokości 160 cm.

Druk uv bezpośrednio na podłożach płaskich