Postacie z kartonu i tektury

Postać, ludzik lub humanstand to klasyczny stojak/stand wolnostojący w formie postaci wyciętej po obrysie, w dowolnym kształcie, w wersji jednostronnej lub dwustronnej, zwykle w skali 1:1 i ze składaną podporą (opcja). Postacie wykonujemy od jednej sztuki, z jednego kawałka tektury nadrukowanej i pokrytej laminatem, w zależności od potrzeb. Z reguły postać mieści się w formacie 190x90 cm, ale możemy też robić mniejsze lub większe. Nasze postacie robimy na indywidualne zamówienie, głównie z powierzonych plików lub korzystamy z banków zdjęć. Tektura to nie koniec naszych mozliwości, postać możemy wykonać z surowców odpornych na warunki zewnętrzne np stadur, dibond i jego odmiany, tekpol

Każdą postać możemy wyposażyć w kieszeń na ulotki (np. z przezroczystego tworzywa typu pleksi) w pełnym zadruku i dowolnym formacie.

Postacie z kartonu i tektury
dowolny kształt i rozmiar proste w rozkładaniu szerokie spektrum zastosowań Jak przygotować pliksurowce/specyfikacja


Cennik podstawowy dla specyfikacji: wielkość 190x90cm, nadruk solwentowy na folii samoprzylepnej, plansza to tektura pięciowarstwowa (5mm), a podpora/noga to fala B (3mm).  Pakowanie i transport dodatkowe to 40 zł netto ( 49,2 zł brutto). 


Nakład 1-3

Nakład 4-9

Powyżej 9 sztuk

Wersja eko (bez laminatu zabezpieczającego druk)

x

x

indywidualnie

Wersja normalna (z laminatem zabezpieczającym)

x

x

indywidualnie


Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X